Prisijungti  /  Registruotis  /  Prisijunkite naudodami Fb df518d7919cf274908532576965ed759b59ad465ea01b66e8e7b16ebdc38c025 vos per keletą sekundžių.

Tai nauja Sodininkų kalendoriaus skiltis skirta visiems keistis informacija tarpusavyje. Norėdami užduoti klausimą spauskite "Turite klausimų? Klauskite čia" ir klausimą pateiksite be papildomos registracijos.Avietės +1
Sveiki, ar reikia žiemai nukarpyti visas aviečių šakas ? ačiū
Atsakymų: 1
Dėl naujai pasodintų medelių +3
Sveiki, Vakar pasodinome keletą slyvų, trešnę, obelaitę ir abrikosą. Naktį spustelėjo šaltukas iki -3 laipsnių, ar nieko nenutiks medeliams, o gal pamulčiuot kuom šaknis reikėtų? Ačiū už atsakymą. Ingrida
Atsakymų: 1
tuju sodinimas +1
Laba diena,noreciau suzinoti ,ar prigytu 2 metru tujos,jei jas is vienos vietos pasodinciau i kita ,aciu.
Atsakymų: 1
Kodėl supuvo česnakai? +2
Užaugo dideli žieminiai česnakai. Jų neploviau, nupjoviau šaknis, kotus (palikau trumpus) ir pakabinau sausai džiūti. Nepraėjus mėnesiui, beveik visose česnakų skiltelėse atsirado šviesus puvinys. Kokios galėtų būti priežastys?
Atsakymų: 1
Kaip paruošti šilauoges žiemai? +1
Įdomu sužinoti, ar nereikia pridengti, kad nenuėstų kiškiai?
Atsakymų: 1
Kur galima panaudoti tujų šakas.
Ar tinka susmulkintomis tujų šakelėmis mulčiuoti augalus arba naudoti augalų aprišimui žiemai? Jei rūgština žemę, gal tada galima pakasti prie hortenzijų, šilauogių, rododendrų. Ačiū.
Atsakymų: 1
Kaip prižiūrėti slyvas "Prezident?"
Kiekvienais metais labai žydi, bet iškrenta vos ne visos uogos. Kurios lieka sirpsta ir dar ant medžio rudenį labai pūva. Norėčiau sužinoti puvimo priežastis?
Atsakymų: 1
Kaip tvarkyti aronijos gyvatvore? +2
Augimu aronijos gyvatvore. Apačia apie 30-40cm nuo žemės be lapu. Gaunasi pliki tarpai,kaip galima butu sutvarkyti kad gyvatvore atrodytų gražiai?
Atsakymų: 1
Kaip kovoti esant derliui, su pomidorų ir agurkų ligomis? +3
Jau esant derliui, ant agurkų lapų lauke atsirado geltonai rudos dėmelės, o šiltnamyje pomidorų stiebai juoduoja (vaisiai jau noksta) - ką daryti ? Kaip gelbėti, ar kokios natūralios priemonės padės? Ačiū
Atsakymų: 1
Kodėl krenta obuoliai? +1
Kodėl liepos mėnesį skyla ir krenta obuoliai nuo obels?
Atsakymų: 1
Skruzdėlių naikinimas +1
Sveiki, pas mane šiltnamyje ir gėlyne apsigyveno skruzdėlės. Ar jos daro žalą? Kaip jas naikinti? Ačiū.
Atsakymų: 1
Nenoksta agurkai
Pasodinti agurkai auga, žydi ir mezga vaisius gražiai, tačiau pats agurkėlis paaugęs iki 2-3cm pradeda gelsti ir sunyksta. Patarkite prašau, kur čia problema?
Atsakymų: 1
Ar genėti mažaūges pomidorų veisles?
Iš pas Jus pirktų sėklų išauginau pomidorus "Šejk", "Promyk". Jie leidžia pažastinius ūglius - ar reikia juos skabyti, kaip aukštaūgiams pomidorams?
Atsakymų: 1
Daugiagalviai svogūnai gelsta, ką daryti, kad laiškai negelstų? +1
Pasodinau daugiagalvius svogūnus, išpradžių laiškai buvo žali, tačiau nustojo augti ir pradėjo gelsti. Ką daryti, kad vėl pradėtų augti žali laiškai.
Atsakymų: 1
Ar gali atsigauti nuo trąšų nudegusios avietės? +1
Patręšėm avietes karbamidu ir ko gero jas nudeginom (pylėm ant ūgtelėjusios avietės apie 10cm su keliai žaliais lapukais po gerą saują trąšų). Visi žali lapai nujuodavo/nurudavo. Dabar liko tik avietės sumedėjusi dalis. Ar yra tikimybė kad jos atsigaus ir iš naujo paleis naujus ūglius, ar jau jas reikia iškasti ir atsodinti naujais sodinukais? Siga
Atsakymų: 1
Aktinidijos persodinimas +2
Auginame virš 10 metų Margalapę aktinidiją. Tai vyriškos ir moteriškos giminės lianos. Jau ne kartą džiaugėmės skaniu derliumi ;) Užtenka ir vaikams ir uogienėms. Ji jau gan didelė, bet šiemet esame priversti visą grožį persodinti į kitą vietą, nes teks plėsti namuką. Noriu pasiteirauti, ar neužpyks toks senbuvis persodinamas ? Ar turiu šiems augalams ieškoti būtinai pietinę pusę, ar patiks ir rytų pusė (gan pavėsinga, nes namelis užstoja pietinę saulę) ? Ar aktinidijos nesusipyks su dideliu medelio formos suformuotu erškėtrožės krūmu ? (Jei susodintume šalia vienas kito). Ką dar reikėtų žinoti ir padaryti, kad neprarasti tiek metų puoselėtų lianų... Ačiū už bet kokius patarimus.
Atsakymų: 1
Parudavo slyvos lapai +2
Sveiki, Noriu paklausti, kas nutiko slyvai? Medelis auga antrus metus, pavasarį žydėjo, užmezgė keletą uogų. prieš mėnesį pastebėjau, kad parudavo vienos šakelės lapai. Šaka vainiko viršuje. Dabar pašviesėjo, nurudavo beveik visi lapai, išskyrus kelias apatines šakeles. Lapai ruduoja nuo kraštų.
Atsakymų: 1
Daržo laistymas
Laba diena. Aš dėl alistymo noriu sužinoti. Laistau dažnai, ir perlaistau viską kartais, bet atrodo kad žemė sausa būna nes paviršius nedrėgnas ir palaistau, bet po paviršiumi buna dregna, ka daryti kad neperlaistyti, kaip ir kada laistyti tinkamai?
Atsakymų: 1
Skelbimų skiltis +1
Sveiki, Kur dingo skelbimų skiltis?
Atsakymų: 1
Pomidorai suka viršutinius lapus +1
Laba diena, Pomidorai suka virsutinius lapus i apacia, kas uzpuole ir kaip gelbeti pomidorus?
Atsakymų: 1
BENDRUOMENĖ
Bendruomenės erdvė suteikia galimybę dalintis pačia aktualiausia informacija visiems nariams. Rasti profesionaliausius atsakymus į rūpimus klausimus, paskelbti apie savo paslaugas, bendrauti su kitais nariais, rinkti taškus ir būti įvertintiems.
KODĖL VERTA PRISIJUNGTI?
  • Rasite bendraminčių.
  • Rasite atsakymus į klausimus.
  • Galite laimėti prizų.
  • Pirmi sužinosite naujienas.
  • Nuolat tobulėsite!